BatiArt jest pracownią znajdującą się w Ostrołęce, prowadzoną przez Agatę Sakowską i Katarzynę Dziekońską. To właśnie tam tworzymy nasze wyroby, głównie ceramikę. Od 2003 roku wspólnie prowadziliśmy zajęcia plastyczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych, m.in. w Ostrołęckim Centrum Kultury. Od kilku lat jesteśmy posiadaczkami pracowni batiku oraz pracowni ogólnoplastycznej, ceramicznej i fusingu, gdzie także prowadzimy zajęcia.

Wszystkie nasze prace tworzone są od początku do końca własnoręcznie, dzięki czemu mają tak niepowtarzalny charakter i styl. Nasze wyroby cieszą się coraz większym uznaniem, tworzymy również dzieła na zamówienie. Od 5 lat mogą Państwo spotkać nas na naszym stoisku podczas corocznego Jarmarku św. Dominika w Gdańsku, dotychczas na ul. Tkackiej. W grudniu 2014 otworzyliśmy stoisko podczas Julebyen w Egersund (Norwegia) - czyli w Miasteczku Bożego Narodzenia. Ogromna skala zainteresowania naszymi batikami spowodowała iż z całą pewnością znajdziemy się tam ponownie.

Nie tylko w naszej ojczyźnie jesteśmy doceniani. Nasze batiki i ceramika trafiły już do wielu domów w wielu krajach, m.in. w U.S.A., Norwegii, Danii, Niemczech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii i wielu, wielu innych!

Nasza pracownia to stale powiększająca się grupa aktywnych artystów, specjalizujących się w wielu dziedzinach sztuki co pozwala nam poszerzać zakres naszej działalności.