AGATA SAKOWSKA
Nauczyciel plastyki od 29 lat. Ukończyła podyplomowe studia pedagogiczne na Uniwersytecie Warszawskim. Współpracowała z wieloma ośrodkami kultury takimi jak m.in. Galeria Ostrołęka i Ostrołęckie Centrum Kultury, prowadząc tam zajęcia ogólnoplastyczne oraz zajęcia z batiku. Przez dziesięć lat była pracownikiem Środowiskowego Domu Samopomocy prowadząc tam zajęcia ceramiczne dla chorych psychicznie. Na przestrzeni tych lat corocznie przygotowywała młodzież do egzaminów na artystyczne studia wyższe oraz liceów plastycznych. Zajmuje się ceramiką, szkłem artystycznym oraz batikiem.

KATARZYNA DZIEKOŃSKA
Ukończyła kierunek Edukacja Artystyczna na Uniwersytecie Mazurskim. Jest nauczycielką przedmiotu Wiedza o Kulturze w I Liceum Ogólnokształcącym w Ostrołęce. Współpracowała z Galerią Ostrołęka oraz Ostrołęckim Centrum Kultury prowadząc tam zajęcia ogólnoplastyczne oraz zajęcia z batiku. Zajmuje się ceramiką, malarstwem oraz batikiem.

URSZULA SAKOWSKA
Absolwentka Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży oraz wydziału malartstwa Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Brała udział w licznych plenerach oraz przeglądach artystycznych. Jej prace były eksponowane w wielu wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Zajmuje się malarstwem, ilustracją oraz batikiem.

www.urszulasakowska.pl

KRZYSZTOF CIUPA
Absolwent Liceum Plastycznego im. Wojciecha Kossaka w Łomży oraz wydziału rzeźby Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku. Specjalizuje się zarówno w rzeźbie monumentalnej jak i w małych formach rzeźbiarskich i medalierstwie. Brał udział w wielu plenerach oraz wystawach zbiorowych w kraju i za granicą. Zajmuje się rzeźbą, rysunkiem oraz batikiem. Autor i projektant naszej strony internetowej.

www.krzysztofciupa.pl